Peruki lace front – idealne włosy!

Peruki lace front – idealne włosy!

Współczesne peruki są wykonywane z dużą precyzją, aby zapewnić ich posiadaczką naturalny wygląd. Peruka lace front to model, który swoim wyglądem jest najbliższy włosom własnym. Jeśli zależy ci na uzyskaniu naturalnej linii włosów, peruka front lace jest idealnym wyborem!

Peruki lace front – co to jest?

Peruki lace front na przodzie mają przyszytą cienką, elastyczną koronkę. Do siateczki włosy są przyszywane ręcznie. Przy linii czoła pasma są rzadsze i krótsze, i tworzą tak zwane “baby hair”, a im dalej w głąb siateczki tym stają się dłuższe i gęstsze. Zastosowanie takiego rozwiązania służy jak najlepszemu odwzorowaniu naturalnego porostu naszych własnych włosów i tworzy naturalne przejście między czołem a peruką. Przed założeniem peruki koronkę należy samodzielnie przyciąć, aby nachodziła na naszą naturalną linię czoła. Peruki lace front sprawdzą się dobrze dla osób dotkniętych całkowitą utratą włosów. Jeśli mamy obawy, że źle przytniemy siateczkę, warto udać się do stylisty fryzur pracującego z perukami, który profesjonalnie dopasuje koronkę do kształtu linii włosów.

Jak nakładać perukę front lace?

Peruki lace front najlepiej zakładać aplikując wcześniej na oczyszczoną skórę głowy specjalistyczny klej lub mocującą taśmę. Dodatki klejące powinny zostać równomiernie rozmieszczone wzdłuż przedniej linii włosów. Przed ich naniesieniem zalecamy wykonać próbę alergiczną na co najmniej 24h przed planowanym zakładaniem peruki. Noszenie peruki tylko na samym czepku, nawet przy odpowiednim wyregulowaniu pasków do obwodu głowy jest nieco ryzykowne. Nakładanie peruki front lace jest bardziej czasochłonne niż w przypadku innych modeli. Wiąże się to jednak z dużym komfortem i stabilnością podczas zwiększonej aktywności, na przykład podczas biegania czy zajęć fitness na siłowni.

Peruka lace front – prawie jak własne włosy!

Peruki lace front są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy szczególnie na uzyskaniu naturalnego przejścia między skórą czoła a początkiem wyrastających “baby hair”. Rozwiązanie mogą docenić osoby dotknięte całkowitą utratą włosów. W asortymencie sklepu z perukami Hairly zarówno modele z włosów naturalnych, jak i syntetycznych z czepkiem typu front lace. Każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i szczególną dbałością o najmniejsze detale. Znajdziesz tam modele wpasowujące się w najnowsze trendy – od stonowanych, jesiennych kolorów po takie wariacje jak kolorowe ombre czy modele z ciemniejszym odrostem.

Jak oczyścić zanieczyszczoną cerę? Kogo dotyczy Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc? Zrób test!
Comments are closed.