Depilacja laserowa coraz częściej wybierana przez mężczyzn

Depilacja laserowa coraz częściej wybierana przez mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej usuwają zbędne owłosienie z ciała. Przed laty golili jedynie wąsy i brodę, dziś skupiają się również na klatce piersiowej, pachach i okolicach intymnych. Codzienne golenie maszynką całego ciała jest wyjątkowo kłopotliwe, a stosowanie kremów do depilacji może powodować silne podrażnienia skóry. Panowie, którym zależy na nienagannym wyglądzie na co dzień, decydują się na depilację laserową. Dowiedz się więcej na jej temat.

1. Depilacja laserowa we Wrocławiu dla mężczyzn – zalety

2. Depilacja laserowa tylko w profesjonalnym gabinecie

Panowie rzadko mogą pozwolić sobie na codziennie golenie całego ciała maszynką. Z jednej strony brakuje im na to czasu, z drugiej – samodzielne golenie pleców jest praktycznie niemożliwe. Jednocześnie od mężczyzn coraz częściej wymaga się, by dbali o ciało bardziej niż przed laty. Z tego powodu panowie coraz częściej decydują się na depilację laserową. Poznaj jej zalety.

Depilacja laserowa we Wrocławiu dla mężczyzn – zalety

Głównym atutem depilacji laserowej we Wrocławiu jest uzyskanie trwałego efektu. Ciało pozostaje gładkie na stałe, bez konieczności częstego powtarzania golenia i używania kremów do depilacji. Ostateczny efekt zabiegów z użyciem lasera jest widoczny po wykonaniu kilku sesji w gabinecie kosmetycznym. Jest to związane z naturalnym cyklem wzrastania włosa. Włosy pozostają w stanie uśpienia nawet przez kilka tygodni, a następnie zaczynają rosnąć.

Laser działa wyłącznie na cebulki włosowe, które są aktywne, gdyż włos absorbuje wiązkę światła, powodującą niszczenie cebulki. Jeśli włos jest w fazie uśpienia, laser nie ma możliwości wypalić jego cebulki. Z tego powodu konieczne jest odczekanie kilku tygodni, aż następne cebulki aktywują się i depilacja laserowa Wrocław przyniesie oczekiwane rezultaty. 

Depilacja laserowa tylko w profesjonalnym gabinecie

Usunięcie owłosienia z ciała jest możliwe w wielu miejscach, jednak w przypadku depilacji laserowej kluczowe znaczenie ma profesjonalizm. Prawidłowo używany laser jest w pełni bezpieczny dla skóry. Jego nieprawidłowe użytkowanie może natomiast doprowadzić do poparzenia skóry, powstawania blizn i silnych podrażnień. Wybór profesjonalnego gabinetu depilacji jest zatem kluczowy zarówno dla pań, jak i dla panów, którzy chcą cieszyć się zadbanym, gładkim ciałem na co dzień.

W sprawdzonych miejscach otrzyma się dodatkowo wszelkie wskazówki na temat postępowania przed zabiegiem i po zabiegu, by uniknąć podrażnienia skóry lub przebarwień, które mogą się pojawić się między innymi na skutek nieprawidłowej pielęgnacji.

Dieta keto: co musisz jeść, żeby schudnąć? Dlaczego warto szybko uzupełniać brakujące zęby?
Comments are closed.