Włosy flip in – łatwy sposób na piękną fryzurę

Włosy flip in – łatwy sposób na piękną fryzurę

Dzięki innowacyjnej technice mocowania, włosy flip in są idealne dla zapracowanych. Wystarczy kilka chwil, aby stworzyć nową fryzurę. Pozwalają przedłużyć oraz zagęścić włosy, bez konieczności spędzania żmudnych godzin na fotelu u fryzjera. Niezależnie od okazji pozwalają poczuć się wyjątkowo.

Jak używać włosów flip in?

Zakładanie włosów flip in na żyłce jest banalnie proste i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wystarczy jedynie podnieść część własnych włosów, nałożyć taśmę i opuścić włosy z powrotem. Dzięki łatwości stosowania jest to wyjątkowo komfortowa metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i jedynie na wyjątkowe okazje. Dzięki gęstym naturalnie wyglądającym włosom, ukrytym między własnymi pasmami, jest to również metoda bardzo dyskretna. Wykorzystana żyłka pozostaje niewidoczna. Nikt nie zorientuje się, że coś zostało dodane! Taśma, na której zamocowane są włosy flip in z oferty https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-Flip-In-169.html, jest w rozmiarze uniwersalnym. Jeśli jednak podczas zakładania okaże się zbyt długa, bez problemu można ją dopasować do obwodu głowy. Do założenia włosów flip in potrzebny jest jedynie grzebień zakończony szpikulcem i chwila cierpliwości.

Dlaczego warto wybrać włosy doczepiane na żyłce?

Niewątpliwie największą zaletą korzystania z włosów flip in jest łatwość zakładania oraz naturalny wygląd. Nie bez znaczenia jest również bezpieczeństwo. Dzięki innowacyjnej metodzie dopinania nie potrzeba używać żadnych specjalistycznych narzędzi. Jest to jedyna metoda przedłużania i zagęszczania włosów niewymagająca użycia elementów łączących. Nie ma również potrzeby obciążania włosów naturalnych klejem keratynowym, dzięki czemu jest wyjątkowo łagodna dla skóry głowy.

Dbanie o włosy flip in – nic trudnego!

Wysokiej jakości włosy flip in wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Należy zdejmować je na noc każdego dnia. Przed schowaniem należy je delikatnie rozczesać szczotką przeznaczoną do tego typu produktów. Warto ograniczyć ilość używanych kosmetyków do stylizacji, aby myć treskę jak najrzadziej. Jeśli jednak wystąpi taka konieczność, włosy należy umyć delikatnym szamponem i wysuszyć chłodnym nawiewem suszarki. Warto jednak pamiętać, że nie należy farbować dopinanych włosów. W przypadku konieczności zmiany koloru lepiej wybrać nową treskę. Materiału użyte do stworzenia włosów flip in są odporne na mechaniczne modelowanie, lecz warto ostrożnie korzystać z lokówki i prostownicy. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosy pozostaną piękne na dłużej.

W jaki sposób można walczyć z łuszczycą krostkową? Jak i kiedy olejować włosy?
Comments are closed.