Catering dietetyczny w Gdańsku – dieta pudełkowa

Catering dietetyczny w Gdańsku – dieta pudełkowa

Brak czasu na gotowanie nie musi być wymówką dla niezdrowego odżywiania. Rozwiązaniem kłopotu jest dieta pudełkowa, czyli smaczne jedzenie dostarczane pod Twoje drzwi. Loveat wychodzi naprzeciw mieszkańcom Gdańska, którzy odtąd chcą odżywiać się smacznie i zdrowo. Lokalni dostawcy, ekologiczne produkty i różnorodność na talerzu to elementy budujące catering Loveat. Czy warto się na niego zdecydować?

Smaczne posiłki dostarczane do dowolnej dzielnicy Gdańska

Catering Loveat opiera się na zbilansowanym, wygodnym żywieniu. Przepisy wchodzące w skład jadłospisu powstają na bazie Piramidy Żywieniowej IŻŻ oraz modelu tzw. Zdrowego Talerza. Co to właściwie oznacza? Wybierając opracowany przez Loveat catering dietetyczny w Gdańsku nie musisz rezygnować z ulubionych smaków. W pudełkach lądują dobrze znane produkty: mięsa, ryby, warzywa, owoce, czy produkty mleczne. Ich kaloryczność dopasowana jest do wybranej przez Ciebie diety, dlatego jedząc smacznie dbasz jednocześnie o sylwetkę.

Dużym atutem diety pudełkowej Loveat jest jej cena. Dzienny koszt wyżywienia jest zdecydowanie niższy, niż przy jedzeniu kupowanym na mieście. Catering dowożony jest do Ciebie o stałych porach, a jego transport jest darmowy. Loveat obsługuje wszystkie dzielnice Gdańska. Posiłki możesz więc zamówić do dzielnic w centrum, takich jak Śródmieście, Wrzeszcz, czy Przymorze, a także znajdujących się na obrzeżach – jak Stogi, Orunia, czy Matarnia. Jedzenie jest smaczne i świeże, a przede wszystkim zdrowe. Nie musisz spędzać ani minuty na jego przygotowaniu.

Jakie diety są do wyboru?

Zestawy posiłków różnią się od siebie kalorycznością, czy typem używanych składników. Zamawiając catering dietetyczny Gdańsk od Loveat do wyboru masz m.in.:

  • dietę Standard o kaloryczności między 1000 a 2500 kcal, która pomaga zatroszczyć się o szczupłą sylwetkę,
  • dietę Sport Pro opracowaną dla sportowców, bogatą w białko i węglowodany przydatne na treningu,
  • dietę Wege+Fish z daniami wegetariańskimi oraz rybami,
  • dietę Office Box idealną do biura,
  • dietę Ketogeniczną stosowaną przy redukcji masy ciała,
  • Detoks sokowy usprawniający procesy trawienne i oczyszczający organizm.

Wymienione typy diet stanowią jedynie część całej oferty Loveat. Szczegóły jadłospisów, z których mogą skorzystać mieszkańcy Gdańska, dostępne są na stronie internetowej.

Krok w stronę zdrowego odżywiania jest w zasięgu Twojej ręki. Decydując się na catering dietetyczny w Gdańsku opracowany przez Loveat zyskujesz różnorodne dania bez polepszaczy smaku i przetworzonych produktów. Posiłki dostarczane są do niemal każdej dzielnicy miasta – od Osowej, przez Wrzeszcz, aż po Wyspę Sobieszewską!

Zabiegi HIFU a modelowanie sylwetki Dobry stomatolog w Krakowie
Comments are closed.