Najlepszy dzbanek z filtrem – na co warto zwrócić uwagę?

Najlepszy dzbanek z filtrem – na co warto zwrócić uwagę?

Dzbanek filtrujący to sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową zawsze na wyciągnięcie ręki. Ale co warto o nim wiedzieć oraz na który model warto zwrócić szczególną uwagę? Dowiedz się więcej i już dziś podejmij decyzję.

Dzbanek filtrujący – kilka słów wstępu

Dlaczego warto sięgnąć po dzbanek z filtrem na wodę? Ponieważ to funkcjonalne urządzenie, które łączy w sobie zalety filtracji oraz stylowego serwowania ulubionych napojów. To ty decydujesz, w czym jeszcze może ci pomóc dzbanek filtrujący. W jaki sposób? Za pomocą wybranych filtrów, które rozwiążą wiele twoich problemów. Jako przykładem posłużymy się filtrami pasującymi do dzbanka filtrującego Crystal od polskiej marki Dafi:

– Filtr Standard (m.in. oczyszcza wodę kranową oraz znacznie redukuje jej twardość)

– AGD+ Classic (m.in. skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym)

– Magnezowy Mg+ Classic (m.in. oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)

– Alkaliczny pH+ Classic (m.in. podwyższa pH wody – alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu)

Jakie korzyści płyną z tego niezwykłego rozwiązania?

– zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz… energię (w końcu uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody kranowej, a co za tym idzie wnoszenia ich do swojego domu)

– będziesz EKO (zadbasz o środowisko, ponieważ dzbanek filtrujący pomoże ci ograniczyć zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda kranowa)

– zadbasz o swoje sprzęty AGD (pozbędziesz się kamienia kotłowego, a co za tym idzie, przedłużysz żywotność wielu sprzętów AGD)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

– wyrobisz w sobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu (dzbanek z filtrem pomoże ci zadbać o siebie każdego dnia)

Najlepszy dzbanek z filtrem – który wybrać?

Zawsze stawiasz na sprawdzone rozwiązania? Wybierz dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi, który łączy w sobie niezwykłą skuteczność (zalety filtracji) z ciekawym designem (eleganckie serwowanie ulubionych napojów), ale nie tylko. Co jeszcze warto wiedzieć o tym wyjątkowo ciekawym modelu?:

– jest wykonany z wysokiej jakości szkła

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– posiada wskaźnik LED sensor, który przypomni ci o comiesięcznej wymianie filtra

– jego ergonomiczny kształt, sprawia, że z powodzeniem może spełniać funkcje karafki

Do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do gotowania

– do przygotowywania kawy lub herbaty

– do pojenia swoich pupili

– do przygotowywania zimnych napojów

Szukasz rozwiązania nie tylko dla siebie, ale i dla najbliższych? Najlepszy dzbanek z filtrem możesz kupić na stronie dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/. Spraw go sobie już dziś i korzystaj z potencjału, które z niego płynie.

CBD pod choinkę. Dobry prezent Butelka na wodę – poznaj rozwiązanie na każdą okazję!
Comments are closed.