Czy peruka naturalna musi być droga?

Czy peruka naturalna musi być droga?

Coraz więcej kobiet boryka się z problemem nieatrakcyjnych włosów. Wygląd naszej fryzury odgrywa dla nas niebagatelne znaczenie, wpływa w dużej mierze na naszą samoocenę. Zła dieta, stres, uwarunkowania genetyczne czy przebyte choroby sprawiają, że nasze włosy wypadają, są pozbawione blasku czy przerzedzone. Wiele kobiet decyduje się wówczas na perukę. Najlepiej prezentują się modele wykonane z włosów naturalnych. Czy peruka naturalna musi być droga? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Od czego zależy cena naturalnej peruki?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, skąd bierze się o wiele wyższa cena za naturalne modele peruk, w stosunku do tych wykonanych z włosów syntetycznych. Peruka z włosów naturalnych z całą pewnością będzie zawsze droższa od jej syntetycznych koleżanek, jednak jej cena może być mocno zróżnicowana. Główny wpływ mają na to takie czynniki jak:

– gęstość oraz długość pasm,

– pochodzenie włosów naturalnych,

– kolor,

– typ użytego w peruce czepka,

– miejsce produkcji.

Z całą pewnością naturalne peruki wykonywane ze słowiańskich, dziewiczych włosów w kolorze blond, będą osiągały najwyższe ceny. Można jednak wybrać tańsze warianty, które sprawią, że nasze życie znów nabierze dawnych barw i radości.

Duża rozbieżność cen — naturalne peruki na każdą kieszeń

Naturalne peruki dostępne są w bardzo dużej rozpiętość cenowej, dzięki czemu może sobie na nie pozwolić wiele osób. Koszty peruki wykonanej z włosa naturalnego zaczyna się od około 2 tysięcy złotych, a cena za najdroższe modele może wynieść nawet 12 tysięcy złotych, jeśli naturalne peruki będą wykonane na indywidualne zamówienie z długimi pasmami o rzadko spotykanych kolorach.

Jeśli zależy nam na maksymalnym obniżeniu ceny peruki, możemy zdecydować się na włosy innego pochodzenia niż słowiańskie bądź europejskie. Naturalne peruki z włosów chińskich czy indyjskich, będą z całą pewnością o wiele bardziej atrakcyjne cenowo. Należy jednak pamiętać, że włosy słowiańskie czy europejskie najlepiej dopasują się do naszych własnych włosów — ich łuski skierowane są ku dołowi, jak również struktura i grubość jest w najwyższym stopniu dopasowana do naszych naturalnych włosów.

Jeśli pragniesz dodać sobie pewności siebie i cieszyć się doskonałą, gęstą i przepiękną fryzurą każdego dnia, naturalne peruki są produktami skrojonymi na miarę Twoich potrzeb. Wybierz rodzaj włosów naturalnych, z których produkowane są peruki i dostosuj model do zasobności swojego portfela. Przekonaj się osobiście, jakie to proste.

Fala uderzeniowa — zastosowanie w rehabilitacji Medyczne ubrania — dlaczego są tak ważne?
Comments are closed.